Zabiegi na twarz z kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja, która powszechnie stosowana jest w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki temu, że naturalnie występuje w skórze każdego człowieka jest bezpieczna oraz może być stosowana nawet u osób, które mają skłonności do podrażnień oraz reakcji alergicznych. Cenione są również natychmiastowe efekty, które zapewnia. W jakich zabiegach stosowany jest kwas hialuronowy oraz z jakimi problemami skórki pomoże Ci się uporać?

Kwas hialuronowy cieszy się ogromnym powodzeniem w medycynie estetycznej – szczególnie jako wypełniacz zmarszczek. Stosowany jest on w formie iniekcji, zapewniając natychmiastowe efekty. Można go wykorzystywać na wiele różnych sposobów, między innymi w postaci nici hialuronowych, depozytowo czy liniowo. Wstrzykiwanie go w skórę nie tylko powoduje wypełnienie zmarszczek, ale też nawilżenie skóry. Kwas hialuronowy stosuje się nie tylko na pierwsze oznaki starości, ale także w celu niwelowania bruzd, pojawiających się wraz z wiekiem na skutek mimiki twarzy – najlepsze efekty przynosi podczas niwelowania bruzdy nosowo-wargowej, czyli tzw. lwiej zmarszczki. Preparat ten wypełnia zagłębienia tworzące się na skórze, dzięki czemu odzyskuje ona gładkość i młodzieńczy wygląd. Bardzo popularnym zabiegiem z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest także wolumetria Warszawa – polega ona na uwydatnieniu kości policzkowych, wymodelowaniu żuchwy i brody oraz wypełnieniu zapadniętych części twarzy. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego są niezwykle popularne, głównie dzięki temu, że są bezinwazyjne oraz przynoszą doskonałe efekty. Jednak preparat ten można stosować nie tylko na skórę twarzy.

Kwas hialuronowy w medycynie estetycznej

Kwas hialuronowy jest chętnie stosowany w medycynie estetycznej także do wypełniania ust. Pozwala na ich subtelne powiększenie, a także korygowanie asymetrii warg. Dzięki takiemu zabiegowi prezentują się one ponętnie oraz są o wiele bardziej pełniejsze. Dzięki temu, że kwas hialuronowy ma właściwości higroskopijne przyczynia się także do dogłębnego nawilżenia ust. Zabieg ten polecany jest kobietom z wąskimi i mało wydatnymi ustami oraz każdemu, kto marzy o pełnych ustach, ale chce zachować naturalny wygląd. Kwas hialuronowy przynosi też doskonałe efekty w przypadku pierwszych oznak starzenia się dekoltu i szyi. Pozbawiona tego cennego składniku skórka w tych miejscach traci swoją sprężystość oraz jędrność. Preparat można też stosować w celu nawilżenia i odmłodzenia powierzchni dłoni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here