Pościel flanelowa

Pościel flanelowa jest często wybierana. Odbiorcy docenili ją za miękka i przytulną strukturę, wyjątkowo atrakcyjną w trakcie otulania. Pościel flanelowa jest też odporna na uszkodzenia, trwała i żywotna. Na sklepowych półkach znajdziesz rozmaite wersje i zestawy, różniące się kolorystyką, rozmiarem oraz dodatkowymi właściwościami. Jak wybierać pościel flanelową by był to zakup udany? Tego dowiesz się z tekstu poniżej, w którym przedstawiamy najważniejsze wskazówki i porady zakupowe. 

Flanela i jej funkcje dekoracyjne oraz praktyczne 

Flanela to materiał często stosowany w dekoracji pomieszczeń, a także w produkcji tkanin użytkowych. Rozmaite właściwości przemawiają na korzyść flaneli – jest miękka, oddziałuje kojąco na ciało, a jej powierzchnia pokryta jest estetycznymi deseniami. Wybór pościeli flanelowej może okazać się nie tylko wyborem komfortowym, ale również estetycznym. Pościel taka świetnie dopełni aranżacji pomieszczenia, wpasowując się w jego kolorystykę lub styl.

Flanela jest także wybierana z uwagi na jej zdolność do izolacji termicznej. Pościel taka zapewni Ci maksymalny komfort przez całą noc, także w najbardziej mroźne zimowe wieczory. Oprócz pościeli flanela znajduje także zastosowanie w produkcji piżam oraz akcesoriów łóżkowych. 

Pościel flanelowa – optymalny i kojący sen 

Pościel flanelowa wykonywana jest z bawełny lub wełny. Jej powierzchnię pokrywa lekki, delikatny meszek. Powstaje dzięki specjalnemu drapaniu i strzyżeniu przemysłowemu, w trakcie których powierzchnia uzyskuje docelową fakturę. 

Flanela jest ponadto stosunkowo elastyczna i rozciągliwa; śpiąc pod nią, możesz swobodnie rozciągać się i przyjmować zupełnie dowolne pozycje, bez obaw o nadwyrężenie pościeli lub jej zerwanie. Ponadto pościel flanelowa jest odporna na wielokrotne mycie i pranie, a także na zabrudzenia, które wyjątkowo łatwo usuniesz z jej powierzchni. 

Jaką pościel flanelową wybrać? Trendy, rozmiary i fasony 

Pościele flanelowe cieszą się największym wzięciem w okresie zimowym, gdy potrzeba izolacji termicznej staje się szczególnie ważna. Dostępne poszwy i poszewki prezentują rozmaite motywy – geometryczne, florystyczne, abstrakcyjne oraz figuratywne. Rozbudowaną ich ofertę znajdziesz pod linkiem: https://nyks.pl/posciel/flanela/160×200. W ofercie sklepu Nyks obecne są zestawy dedykowane dla dorosłych jak i ich dzieci. 

Wybierając rozmiar, warto kierować się dopasowaniem pościeli do wielkości materaca. Oczywiście, dobrym rozwiązaniem będzie wybór pościeli odpowiednio dłuższej i szerszej, którą z łatwością zawiniesz pod spód materaca. 

Pościele flanelowe są chętnie wybierane także do konkretnych stylów aranżacyjnych. Są idealnym uzupełnieniem stylu boho oraz hygge, szczególnie gdy mowa o pościelach w stonowanych, pastelowych barwach. Ponadto pościel flanelowa będzie świetnie pasować do sypialni w stylu ikeowskim, rustykalnym oraz loftowym. Również młodzież i dzieci z mogą odnaleźć zestawy pościeli odpowiadające ich upodobaniom estetycznym oraz preferencjom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here