Dobry Iphone

Czy za 1500 złotych można kupić porządny smartfon od Apple? Okazuje się, że po zaakceptowaniu pewnych kompromisów, dysponując takim budżetem, możemy nabyć kilka naprawdę fajnych modeli. By ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy 3 naszym zdaniem najciekawsze propozycje.

iPhone do 1500 złotych – to możliwe?

Oczywiście, jednak by znaleźć urządzenie do 1500 złotych, musisz zgodzić na pewne ustępstwa. Masz do wyboru albo używane urządzenie w dobrym stanie, albo nowe, które konstrukcyjnie bardzo wiele współdzieli z czteroletnim iPhone 8.

  1. iPhone SE 2020 – to jedyny całkowicie nowy model iPhone w naszym zestawieniu, który możesz nabyć, wydając 1500 złotych. Znalezienie SE w takiej cenie będzie wymagało pewnych wysiłków, lecz nie jest niemożliwe. Co otrzymujesz w zamian? 4,7-calowy wyświetlacz otoczony grubymi ramkami (stylistyka pamiętająca jeszcze iPhone 6), niewielką baterię o pojemności 1821 mAh i tylko jeden aparat. Z drugiej strony – super szybki procesor A13 Bionic, 3 GB RAM i rewelacyjną pamięć NVMe. Do tego aparat wyposażony jest w optyczną stabilizację obrazu, bateria ładuje się bezprzewodowo i wspiera szybkie ładowarki, a samo urządzenie wspiera płatności zbliżeniowe i jest wodoszczelne (IP 67 – do pół godziny na głębokość jednego metra). Działa potwornie szybko, jest lekkie i kompatkowe.
  2. iPhone X – przełomowy model w gamie Apple. Jako pierwszy wspierał odblokowywanie twarzą, był prawdziwie bezramkowy, miał dwa aparaty i wyświetlacz AMOLED. Do dzisiaj działa bardzo szybko i sprawnie, a wykonywane przez niego zdjęcia nie pozostawiają wiele do życzenia. iPhone X używany można nabyć w okolicach 1500 złotych, co wydaje się bardzo rozsądną ceną jak na tak kompletne i ładne urządzenie. Nie dziwi więc, że do dzisiaj cieszy się niesłabnącą popularnością.
  3. iPhone XR – tańsza odmiana niezwykle udanego X-a. W odróżnieniu od wcześniej omówionego modelu, XR charakteryzuje się większymi ramkami wokół ekranu, niższą rozdzielczością, jednym aparatem i wykorzystaniem wyświetlacza IPS zamiast AMOLED. Może za to pochwalić się pojemniejszą baterią i większą liczbą wersji kolorystycznych do wyboru.

Czy warto kupić używany iPhone?

Zwracając uwagę na długość udzielanego wsparcia, a także wydajność oferowanych przez Apple – jak najbardziej tak! Każdy z wypuszczanych na rynek iPhone’ów ma co najmniej 5 lat aktualizacji, a ponieważ jest to flagowiec, to jego wydajność gwarantuje długie lata płynnej pracy. 2 czy 3-letnie urządzenie to wciąż świetna okazja zakupowa.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala22/domains/slowlajf.org.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here