Czy portfel ze skóry naturalnej, to dobry pomysł na pierwszy portfel dla nastolatka?

0
1182

Wydaje się, że dzieciom i nastolatkom nie trzeba wiele. W przypadku akcesoriów i dodatków, rodzice z reguły stawiają więc na produkty wykonane z materiału lub tworzyw sztucznych. Zakładając z góry, że młodemu człowiekowi i tak prędzej czy później się one znudzą. Nie do końca jest to słuszne podejście. Takie wyroby o wiele szybciej się niszczą, zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu. A gust nastolatka jest już na tyle wyrobiony, że kupując mu dobry jakościowo portfel młodzieżowy, można być w zasadzie pewnym tego, że będzie posługiwał się nim z przyjemnością przez wiele miesięcy, a nawet lat.

Stawiając zatem pytanie: czy portfel ze skóry naturalnej, to dobry pomysł na pierwszy portfel dla nastolatka, odpowiedź brzmi – oczywiście! Tym bardziej, że oferta galanterii skórzanej jest na tyle szeroka, że każdy jest w stanie  wybrać z niej coś dla siebie.

Portfele skórzane, jako produkty trwałe solidne i wytrzymałe

Portfele młodzieżowe wykonane z naturalnej skóry są trwałe, solidne i wytrzymałe. A to oznacza, że rodzic nie musi martwić się kupowaniem nowego modelu co kilka miesięcy. Pamiętajmy, że wyroby z materiału niszczą się o wiele szybciej. Te skórzane nie pękają, nie przecierają się i nie siepią.

Portfel męski czy damski, który został wykonany ze skóry jest w stanie posłużyć nastolatkowi nawet kilka lat. Jeśli sprezentujemy mu konkretny model w liceum, pewne jest, że będzie on nadal idealnie się prezentował na kolejnych etapach nauki, czyli na studiach. Oszczędność pieniędzy jest zatem wpisana w inwestycje tego rodzaju. Początkowy koszt bardzo szybko się zwraca. Zresztą ten nie musi być wcale, aż tak wysoki…

Tanie portfele skórzane vs. modne portfele dla nastolatka

Niektórzy rodzice martwią się ceną dodatków skórzanych. Uważają, że nastolatce czy młodemu chłopakowi nie opłaca się kupować zbyt drogich akcesoriów. Skórzane portfele młodzieżowe dostępne są jednak w naprawdę atrakcyjnych i korzystnych cenach. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie ich szukać.

Stacjonarne sklepy z galanterią skórzaną mają ofertę nieco droższą, niż ich internetowe odpowiedniki. Wpływ ma na to wiele czynników, choćby koszty prowadzenie sklepu. By zdobyć portfel w ciekawej cenie wystarczy zatem dokonać zakupu online. Oczywiście w profesjonalnym i markowym sklepie. Czyli takim, który oferuje rozbudową ofertę portmonetek.

Panuje bowiem zupełnie błędne przekonanie, że portfel skórzany dostać można wyłącznie w czarnej lub brązowej wersji kolorystycznej. A tak naprawdę na rynku proponowane są także modele czerwone, we wzory, w mozaiki i z różnymi motywami. Dla dziewczyny można na przykład zamówić portfel w kwiaty lub motyle. To, że dany dodatek wykonany jest ze skóry, nie oznacza, że musi być jednolity kolorystycznie.

Wniosek? Portfel skórzany może być tani i jednocześnie modny. Co więcej, decydując się na jego zakup, wiemy na pewno, że posłuży dziecku przez długi czas! Jest to idealny pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy lub świąteczny.

Artykuł powstał we współpracy z ekspertami sklepu Supergalanteria.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here