Narty Salomon

Od połowy XX wieku marka Salomon wprowadza na rynek najwyższej jakości sprzęt narciarski. Na czym polega fenomen tej marki? Co wyróżnia narty Salomon na tle innych i kto powinien przyjrzeć się im uważniej?

Innowacje w nartach Salomon

Profesjonalizm w tym wypadku zdecydowanie narodził się z pasji. Salomon to obecnie duża marka, która stawia na najwyższej jakości materiały, doskonałą ich obróbkę i w końcu sprzęt, który jest w stanie sprostać wymaganiom profesjonalistów. Narty Salomon to sprzęt, który gwarantuje czystą radość z jazdy – niezależnie od warunków.

Salomon jest pionierem we wdrażaniu wielu rozwiązań w narciarstwie. Kilkakrotne laminowanie, odpowiednie dobranie rodzaju drewna budującego rdzeń czy w końcu specyficzny kształt samych nart – każdy z tych drobnych elementów może wpływać na redukcję drgań nart, a więc także na możliwości rozwijania wyższych prędkości przez lepszą pracę nart na krawędziach. Są to proste patenty, które robią różnicę.

Z drugiej strony Salomon stawia na dostępność swoich produktów i tworzy narty dla niemal każdego narciarza. Na przykład dłuższe narty to także dłuższy promień skrętu, a przez to łatwiej jest dostosować narty do swoich możliwości.

Damskie, męski, dziecięce – narty dla każdego

Sklep narciarki skiracecenter.pl ma w swojej ofercie wiele produktów marki Salomon. Sporą część tego asortymentu stanowią narty przystosowane do potrzeb kobiet, mężczyzn i dzieci. Potrzeby każdego z nas są przecież inne. Na rynku coraz rzadziej spotkać można narty tzw. unisex, ponieważ nie tylko długość nart ma znaczenie. Największe różnice widać w przypadku nart damskich i męskich, i nie mówimy tutaj wyłącznie o kolorystyce sprzętu. Narty Salomon dostosowują długość, ciężar, kształt, a nawet sposób wiązania nart do potrzeb każdego z nas, a przez to produkty tej marki stają się dostępne dla całych rodzin, niezależnie od gustów.

Flagowe produkty marki Salomon

Wiele rankingów i testów potwierdza doskonałą jakość nart Salomon. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę, że nawet osoby testujące produkty tej marki to m.in. byli zawodnicy. Linia S-Race to bardzo sportowe modele przeznaczone do jazdy na przygotowanych trasach. Są to narty, które pozwalają na osiągnięcie dużych prędkości bez wyjątkowej precyzji.

Narty Salomon FORCE to natomiast sprzęt idealny do jazdy w miękkim śniegu, a więc także w trudnych warunkach. Z kolei Salomon MTN Explore to narty stworzone do skituringu, a marka oferuje także inne sprzęty przeznaczone do poszczególnych rodzajów zimowego szaleństwa.

Narty Salomon to również wiele modeli dostosowanych do szybszego i bardziej precyzyjnego wchodzenia w zakręty, z pionowymi wiązaniami czy przygotowanych specjalnie do podejść. Wszystkie te cechy tworzy technologia, której opracowanie pozwoliło twórcom marki Salomon na podniesienie standardu oferowanych produktów do poziomu, który zachwyca zarówno amatorów, jak i zawodowców.

Salomon stworzył linię produktów przeznaczonych do sportu wyczynowego i jazdy rekreacyjnej. Narty dla dzieci to tak naprawdę mniejsze i lżejsze odpowiedniki produktów dla dorosłych, przez co także najmłodsi mogą szlifować swoje umiejętności przy użyciu najlepszego sprzętu. Ciekawi wszystkich tych typów nart? Zapraszamy na: https://skiracecenter.pl/4-narty, gdzie znajdziecie narty topowych marek, w tym Salomon, dostosowane do potrzeb amatorów i profesjonalistów.

Sprawdź także inne marki nart, np. narty Head – właściwości i zalety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here